Tardigrade Su Yalıtımı Ürünleri, mekanik ve kimyasal olarak yüksek performans özelliklerinden taviz vermeden tasarlanmıştır. Birçok farklı polimer kombinasyonundan oluşan, solventli / solventsiz / su bazlı karakterlere sahip, kullanım yerlerindeki ihtiyaçlara göre tek ve çift komponentli olarak tasarlanmış ürünler, yüksek elongasyon ve elastisiteye sahiptir. Su yalıtım sistemlerinin doğru çözümü ile elde edilecek maksimum faydaya odaklanmış ürünler, uzun yıllar su ve nem izolasyonu sağlamaktadır.

Farklı uygulama alanları ve ihtiyaçlara göre planlanması gereken su yalıtım ürünleri, Tardigrade’in diğer tüm ürün setleriyle uyumludur. Dünyanın en güvenilir kaynaklarından elde edilen hammaddelerle üretilen Tardigrade Su Yalıtımı Ürünleri, amaca hizmet noktasında en yüksek kaliteyi ifade etmektedir.

TARDIGRADE PUWP 310

Poliüretan Esaslı, İki Bileşenli, Solventsiz, Su Yalıtım Astarı

Tardigrade PUWP 310, poliüretan esaslı, iki bileşenli, düşük viskoziteli, solventsiz, soğuk uygulamalı, reaksiyon kürlenmeli, esnek ve elastik su yalıtım astar malzemesidir.

TARDIGRADE PUWP 320

Poliüretan Esaslı, İki Bileşenli, Solventsiz, Kendinden Yayılan Elastik Su Yalıtım Malzemesi

Tardigrade PUWP 320, poliüretan esaslı, iki bileşenli, düşük viskoziteli, solventsiz, kendinden yayılan, soğuk uygulamalı, reaksiyon kürlenmeli, esnek ve elastik, su yalıtım malzemesidir.

TARDIGRADE PUWP 315

Poliüretan Esaslı, Tek Bileşenli Solventli, Şeffaf Su Yalıtım Astarı

Tardigrade PUWP 315, poliüretan esaslı, tek bileşenli, düşük viskoziteli, solventli, soğuk uygulamalı, nem kürlenmeli, esnek ve elastik şeffaf su yalıtım astar malzemesidir.

TARDIGRADE PUWP 395

Poliüretan Esaslı, Tek Bileşenli Solventli, Su Yalıtım Malzemesi

Tardigrade PUWP 395, poliüretan esaslı, tek bileşenli, düşük viskoziteli, solventli, soğuk uygulamalı, nem kürlenmeli, esnek ve elastik su yalıtım malzemesidir.

TARDIGRADE PUWP 385

Poliüretan Esaslı, Tek Bileşenli, Su Bazlı, Su Yalıtım Malzemesi

Tardigrade PUWP 385, modifiye poliüretan esaslı, tek bileşenli, düşük viskoziteli, su bazlı, soğuk uygulamalı, nem kürlenmeli, esnek ve elastik su yalıtım malzemesidir.

TARDIGRADE PBWP 490

Poliüretan – Bitüm Esaslı, İki Bileşenli Solventli, Su Yalıtım Malzemesi

Tardigrade PBWP 490, poliüretan – bitüm esaslı, iki bileşenli, düşük viskoziteli, solventli, soğuk uygulamalı, nem kürlenmeli, esnek ve elastik su yalıtım malzemesidir.

TARDIGRADE PBWP 480

Poliüretan – Bitüm Esaslı, İki Bileşenli Su Bazlı, Su Yalıtım Malzemesi

Tardigrade PBWP 480, poliüretan – bitüm esaslı, iki bileşenli, düşük viskoziteli, su bazlı, soğuk uygulamalı, nem kürlenmeli, esnek ve elastik su yalıtım malzemesidir.

TARDIGRADE PBWP 495

Poliüretan – Bitüm Esaslı, Tek Bileşenli, Solventli, Su Yalıtım Malzemesi

Tardigrade PBWP 495, poliüretan – bitüm esaslı, tek bileşenli, düşük viskoziteli, solventli, soğuk uygulamalı, nem kürlenmeli, esnek ve elastik su yalıtım malzemesidir.

TARDIGRADE PBWP 485

Poliüretan – Bitüm Esaslı, Tek Bileşenli, Su Bazlı, Su Yalıtım Malzemesi

Tardigrade PBWP 485, poliüretan – bitüm esaslı, tek bileşenli, düşük viskoziteli, su bazlı, soğuk uygulamalı, nem kürlenmeli, esnek ve elastik su yalıtım malzemesidir.

TARDIGRADE PCWA 315

Poliüretan Esaslı, Tek Bileşenli Su Bazlı, Şeffaf, Alifatik Son Kat Malzemesi

Tardigrade PCWA 315, poliüretan esaslı, tek bileşenli, düşük viskoziteli, su bazlı, alifatik, soğuk uygulamalı, nem kürlenmeli, esnek ve elastik son kat malzemesidir.

TARDIGRADE PCWA 395

Poliüretan Esaslı, Tek Bileşenli Su Bazlı, Parlak, Alifatik Son Kat Malzemesi

Tardigrade PCWA 395, poliüretan esaslı, tek bileşenli, düşük viskoziteli, su bazlı, alifatik, soğuk uygulamalı, nem kürlenmeli, esnek ve elastik son kat malzemesidir.

TARDIGRADE PUDM 900

Poliüretan Esaslı, İki Bileşenli Solventsiz, Dilatasyon Mastik Malzemesi

Tardigrade PUDM 900, geniş ve dar yatay derzler için poliüretan esaslı, iki bileşenli, düşük viskoziteli, solventsiz, soğuk uygulamalı, reaksiyon kürlenmeli, esnek ve elastik, dilatasyon mastik malzemesidir.