Tardigrade Poliüretan Kaplamalar, iki bileşenli ve solventsizdir. Tüm RAL renklerine göre üretilebilen kaplamalar,eser miktarda VOC içermektedir.Sıvı geçirimsiz, çok yüksek yapışma dayanımına sahip ve elastik yapıda olup; mekanik yüklere ve kimyasallara karşı dayanıklıdır.

Uygulama yapılacak yüzeylerde son ve görünen katı oluşturan poliüretan kaplamalar, uygulama detayının temel taşını oluşturmaktadır.Dünyanın en güvenilir kaynaklarından elde edilen hammaddelerle üretilen Tardigrade Poliüretan Kaplamalar, amaca hizmet noktasında en yüksek kaliteyi ifade etmektedir.

TARDIGRADE PCSL 210

Poliüretan Esaslı, İki Bileşenli Solventsiz, Kendinden Yayılan Kaplama Malzemesi

Tardigrade PCSL 210, poliüretan esaslı, iki bileşenli, düşük viskoziteli, solventsiz, kendinden yayılan, çok amaçlı kaplama malzemesidir.

TARDIGRADE PCSL 220

Poliüretan Esaslı, İki Bileşenli Solventsiz, Kendinden Yayılan Kaplama Malzemesi

Tardigrade PCSL 220, poliüretan esaslı, iki bileşenli, düşük viskoziteli, solventsiz, kendinden yayılan, çok amaçlı kaplama malzemesidir.

TARDIGRADE PCTX 220

Poliüretan Esaslı, İki Bileşenli Solventsiz, Tiksotropik Son Kat Kaplama Malzemesi

Tardigrade PCTX 220, poliüretan esaslı, iki bileşenli, yüksek viskoziteli, solventsiz, renkli, portakal desenli, çok amaçlı kaplama malzemesidir.

TARDIGRADE PCTX 250

Poliüretan Esaslı, İki Bileşenli, Solventsiz, Tiksotropik Son Kat Kaplama Malzemesi

Tardigrade PCTX 250, poliüretan esaslı, iki bileşenli, yüksek viskoziteli, solventsiz, renkli, portakal desenli, çok amaçlı kaplama malzemesidir.

TARDIGRADE PCSE 250

Poliüretan Esaslı, İki Bileşenli, Solventsiz, Kendinden Yayılan, Elastik Kaplama ve Su Yalıtım Malzemesi

Tardigrade PCSE 250, poliüretan esaslı, iki bileşenli, düşük viskoziteli, solventsiz, kendinden yayılan, elastik çok amaçlı kaplama ve su yalıtım malzemesidir.

TARDIGRADE PCPE 270

Poliüretan Esaslı, İki Bileşenli, Solventsiz, Kendinden Yayılan, Elastik Kaplama ve Su Yalıtım Malzemesi

Tardigrade PCPE 270, poliüretan esaslı, iki bileşenli, düşük viskoziteli, solventsiz, kendinden yayılan, elastik çok amaçlı kaplama ve su yalıtım malzemesidir.