Tardigrade Yapı Kimyasalları AŞ. olarak, köklü geçmişimiz ile geleceği yakalamayı hedeflemekteyiz. Reçine esaslı sistemlerin kimyası konusunda yeni teknolojilerin takipçisi olma, dünya standartlarında ürünler sunma ilkelerimiz doğrultusunda “Çözüm Ortağınız” olmaya devam etmekteyiz.

Mensubu bulunduğumuz endüstriyel şirketler grubunun hedefleri doğrultusunda, Türkiye, ABD ve Almanya’da bulunan şirketlerimiz ile uluslararası pazarlarda söz sahibi konumdayız.

Konusunda uzman ve deneyimli kadromuz ile, ileri teknolojiye sahip AR-GE destekli tesislerimizde üretilen “Yüksek Performanslı Reçine Sistemleri” nin ASTM, FM, UL, EN, DIN, ISO ve TSE başta olmak üzere tüm uluslararası standartları sağlaması ve ihtiyaca göre bu standartların ötesine geçmesi için testler yapmakta ve ürünler geliştirmekteyiz.

Üretmekte ve pazarlamakta olduğumuz epoksi, poliüretan, poliürea ve polyaspartik esaslı ürünleri, hem klasik hem de spesifik ihtiyaçları tam olarak ve istenilen şekilde karşılamak amacı ile sürekli geliştirmekteyiz. Gerek detaya uygun doğru ürün seçiminde gerekse de doğru uygulama detaylarının belirlenmesinde tüm müşterilerimize destek olmayı amaçlamaktayız.

Tardigrade olarak biz, Dünya’nın farklı noktalarındaki çözüm ortaklarımız, distribütörlerimiz, uygulama bayilerimiz ve tedarikçilerimiz ile birlikte büyük bir aileyi ifade etmekteyiz.

VİZYON

Müşterilerimize en üst düzeyde değer katan ürünler ve fayda odaklı hizmetler sunmaktayız.

MİSYON

Misyonumuz, polimer odaklı ürün ve hizmet ihtiyaçlarını en iyi anlayan ve karşılayan firma olmaktır. Gerek klasik gerekse özel ihtiyaçları eksiksiz şekilde karşılamak amacıyla ürünlerimizi sürekli geliştirip yenilemektir.

Gelecek nesiller için daha sürdürülebilir bir çevre üzerindeki katkımızı olumlu yönde arttırmak öncelikli hedefimizdir. Bu amaçla yaptığımız hammadde tercihlerinde,  çevreyi aktif olarak göz önünde bulundurarak karbon ayak izimizi azaltmak için süreçleri, eğitim çalışmalarını, ekonomiyi ve teknolojiyi dengelemeye çalışmaktayız.

KALİTE

Geniş bilgi birikimimiz ve tecrübemizle yeni nesil polimer teknolojilerini kullanarak, yüksek kalite ve Ar-Ge odaklı reçine bazlı teknik çözümler sunmaktayız.

Tüm ürünlerimizi ASTM, EN, DIN, ISO ve TSE  başta olmak üzere geçerli tüm uluslararası standartlara uygun şekilde test ederek üretmekteyiz.

BÜTÜNLÜK

Yaşamın her alanında, profesyonel çalışmalarımızda ve kişisel yaşamlarımızda doğru, dürüst ve kararlı davranmaktayız. Zor kararlar almamız gerektiğinde, maliyetine bakmaksızın inandığımız doğru kararları uygulamaktayız. Köklü değerlerimizi şirket kültürümüze katarak, organizasyon düzeyinde sahip olduğumuz ilkelerimize bağlı kalmaktayız.

LİDERLİK

Daha iyi bir geleceğe katkıda bulunabilmek için durmadan çalışmaktayız. Sahada ve işimizin her alanında daha ileriye gitmek için güçlü bir irade sergilimekteyiz.