KOMPOZİT REÇİNELERİ

Ortam koşullarına dayanıklı, mekanik ve kimyasal dayanımı güçlü, hafif kompozit malzemelerin üretimi için tasarlanmış (özellikle karbon elyaflı, cam elyaflı, aramid elyaflı laminasyon uygulamalarına uygun), düşük yoğunluklu yüksek performanslı reçineler.

YAPI KİMYASALLARI

İnşaat ve yapı sektörü için bir bütün halinde oluşturulmuş, uzun ömürlü çözümler sunan, düşük VOC’li, hijenik, mekanik ve kimyasal dayanımlı kaplama ve yalıtım için özel olarak tasarlanmış yüksek performanslı reçineler

DOĞAL TAŞ REÇİNELERİ

Her tip doğal taşın (mermer, granit, traverten,…) güçlendirilmesi, restorasyonu, yapıştırılması ve dekorasyonu için tasarlanmış yüksek performanslı reçineler.

MARİN REÇİNELERİ

Teknelerin ve yatların imalatında, kaplamadan yalıtıma laminasyondan yapıştırma gereksinimlerine kadar tüm bakım ve onarım ihtiyaçları için marin grubu olarak tasarlanmış yüksek performanslı reçineler.

DÖKÜM REÇİNELERİ

Endüstrinin birçok farklı sahasına hitap eden, gerek üretime gerekse de ürüne dönük döküm odaklı kaplama, sıvama ve yapıştırma amaçları için tasarlanmış yüksek performanslı reçineler.

MİMARİ ÇÖZÜMLER

Yapı sektörü için dekoratif çözümler sunarken mimari öngörüleri ve talepleri önceleyen, hijenik ve güçlü, tasarım odaklı zemin kaplama grubu için özel olarak geliştirilmiş yüksek performanslı reçineler.