İstanbul’da şehrin merkezinde, teknoloji ve estetiği mükemmel bir uyumla bir araya getiren ve tasarımı İngiliz John McAslan tarafından hazırlanan Çiftçi Towers, mimari zemin kaplama çözümlerinde Ar-Ge partneri olarak Tardigrade Yapı Kimyasallarını tercih etti.

Çiftçi Towers 25.000 m² tabana oturan, 45’er katlı iki kuleden oluşan yapısıyla toplam 292.000 m² inşaat alanına sahiptir. Projede, yaklaşık 84.000 m² rezidans, 10.000 m² ofis, 68.000 m² ticari alan, depo ve teknik kat alanları ve 2.500 araçlık otopark bulunmaktadır. Çiftçi Towers’da 288 rezidans, altında alışveriş merkezi ve birinci kulenin ilk 10 katında tüm alt yapısıyla bağımsız bir bina gibi tasarlanan ofisler yer alıyor. Ortak mekanlarda ise sadece rezidans sahiplerinin kullanabileceği açık-kapalı havuz, açık hava koşu parkuru, spor merkezi ve lounge alanları bulunuyor.

Daire teslimlerine devam edilen Çiftçi Towers’da, ürettiği reçine esaslı zemin kaplamalarıyla sergilediği sağlam ve kaliteli zemin anlayışıyla Tardigrade büyük beğeni topladı.