YÜKSEK PERFORMANS
KAPLAMA ÜRÜNLERİ
GÜÇLÜ AR-GE'NİN SONUCUDUR

TEKNOLOJİK YENİLİKLER İLE EN İLERİ SEVİYEYE ULAŞTIK...

MÜKEMMEL ZEMİN KAPLAMA ÇÖZÜMLERİ

  • Astarlar
  • Epoksi Kaplamalar
  • Poliüretan Kaplamalar
  • Poliüretan Alifatik Kaplamalar

Tardigrade Astarlar epoksi esaslı, iki bileşenli, düşük viskoziteli ve solventsizdir. Ayrıca eser miktarda VOC içermektedir.

Çok yüksek yapışma dayanımına sahip elastik yapısı ile beton içindeki kapiler boşluklara penetre olarak yapının güçlenmesini sağlar. Uygulama yapılacak yüzeylere ik temması sağlayan astarlar, uygulama detayının temel taşını oluşturmaktadır.

Tardigrade Epoksi Kaplamalar iki bleşenli ve solventsizdir. Tüm RAL renklerine göre üretilebilen kaplamalar, eser miktarda VOC içermektedir.

Sıvı geçirimsiz, çok yüksek yapışma dayanımına sahip ve elastik yapıda olup; mekanik yüklere ve kimyasallara karşı dayanıklıdır. Uygulama yapılacak yüzeylere son ve görünen katı oluşturan epoksi kaplamalar, uygulama detayının temel taşını oluşturmaktadır.

Tardigrade Poliüretan Kaplamalar, iki bileşenli ve solventsizdir.

Tüm RAL renklerine göre üretilebilen kaplamalar, eser miktarda VOC içermektedir. Sıvı geçirimsiz, çok yüksek yapışma dayanımına sahip ve elastik yapıda olup; mekanik yüklere ve kimyasallara karşı dayanıklıdır. Uygulama yapılacak olan yüzeylere son ve görünen katı oluşturan poliüretan kaplamalar, uygulama detayının temel taşını oluşturmaktadır.

Tardigrade Poliüretan/Polyaspartik Alifatik Kaplamalar, solvent / su bazlı ve iki bileşenlidir.

Tüm RAL renklerine göre üretilebilen alifatik kaplamalar yüksek UV direncine sahiptir. Sıvı geçirimsiz, çok yüksek yapışma dayanımına sahip ve elastik yapıda olup, mekanik yüklere ve kimyasallara karşı dayanıklıdır. Uygulama yapılacak yüzeylerde dekoratif katı oluşturan poliüretan/polyaspartik alifatik kaplamalar uygulama detaylarında tamamlayıcı özellik taşımaktadır.

Astarları Keşfet Epoksileri Keşfet Poliüretanları Keşfet Alifatikleri Keşfet

KALİTE
ÖNEMLİDİR gerçekten

Uzman ve deneyimli kadrosuyla Tardigrade yapı kimyasalları, endüstriyel zemin kaplamaları sektöründe hizmet vermektedir. En yüksek kaliteyi temsil eden epoksi, poliüretan, poliürea ve polyaspartik esaslı endüstriyel zemin ürünleri üretmektedir.
PROJELER

Abdi İbrahim

Rönesans Küçükyalı Hilltown

Viatrans Meydanbey Quasar

Çiftçi Towers

TARDIGRADE HAKKINDA

“Gücü Doğasında”

DAHA FAZLA BİLGİ